Населений пункт
К-ть кімнат
Район
Вулиця
Поверх
Поверх 2-х рівневі
Площа
Від: м2
До: м2
Стан
Забудовник
ЖК
Ціна
Від: $
До: $

ще фільтри

88 600 $ (2110/м²)
Набережна, Ленкавського, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 1
  • Площа: 42 м2
  • Поверх: 7 / 12
  • ремонт
  • ЖК: Manhattan UP
20.05.2026
69 699 $ (1660/м²)
Набережна, Ленкавського, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 1
  • Площа: 42 м2
  • Поверх: 7 / 12
  • ремонт
  • ЖК: Manhattan UP
20.05.2026
130 000 $ (1676/м²)
Центр, Національної Гвардії, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 2
  • Площа: 77.6 м2
  • Поверх: 8 / 9
  • ремонт
  • ЖК: Паркове містечко
20.05.2026
69 000 $ (2198/м²)
Набережна, Левицького, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 1
  • Площа: 31.4 м2
  • Поверх: 9 / 12
  • ремонт
  • ЖК: Manhattan UP
20.05.2026
82 500 $ (1951/м²)
Позитрон, Вовчинецька, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 1
  • Площа: 42.3 м2
  • Поверх: 11 / 13
  • ремонт
  • ЖК: U One
20.05.2026
81 640 $ (945/м²)
Центр, М.Підгірянки, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 3
  • Площа: 86.4 м2
  • Поверх: 7 / 7
  • ремонт
20.05.2026
49 950 $ (1369/м²)
Набережна, Флотська, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 1
  • Площа: 36.5 м2
  • Поверх: 2 / 10
  • зд.сирець
  • ЖК: IQ house
19.05.2026
38 000 $ (916/м²)
Княгинин, Княгинин, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 1
  • Площа: 41.5 м2
  • Поверх: 7 / 12
  • сирець
  • ЖК: Княгинин
19.05.2026
34 850 $ (910/м²)
Княгинин, Княгинин, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 1
  • Площа: 38.3 м2
  • Поверх: 11 / 14
  • сирець
  • ЖК: Княгинин
14.05.2026
58 000 $ (1040/м²)
Княгинин, Княгинин, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 2
  • Площа: 55.8 м2
  • Поверх: 6 / 12
  • На здачі
  • ЖК: Княгинин
13.05.2026
79 500 $ (1607/м²)
Центр, Коновальця, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 1
  • Площа: 49.5 м2
  • Поверх: 8 / 10
  • ремонт
13.05.2026
111 000 $ (1453/м²)
БАМ, Довженка, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 2
  • Площа: 76.40 м2
  • Поверх: 10 / 10
  • ремонт
  • ЖК: Містечко Козацьке
13.05.2026
40 000 $ (918/м²)
Княгинин, Княгинин, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 1
  • Площа: 43.6 м2
  • Поверх: 7 / 12
  • сирець
  • ЖК: Княгинин
13.05.2026
82 500 $ (1919/м²)
Княгинин, Княгинин, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 1
  • Площа: 43 м2
  • Поверх: 5 / 12
  • ремонт
  • ЖК: Княгинин
13.05.2026
148 000 $ (2350/м²)
Центр, Бельведерська, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 2
  • Площа: 63 м2
  • Поверх: 4 / 13
  • ремонт
  • ЖК: A5
13.05.2026
140 000 $ (1910/м²)
Центр, Незалежності, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 3
  • Площа: 73.3 м2
  • Поверх: 8 / 10
  • ремонт
  • ЖК: Provance Home
12.05.2026
65 500 $ (1466/м²)
Центр, Національної Гвардії, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 1
  • Площа: 44.7 м2
  • Поверх: 8 / 10
  • На здачі
  • ЖК: Central Park
11.05.2026
139 000 $ (2139/м²)
Озеро, Приозерна, м. Івано-Франківськ
  • Кімнат: 2
  • Площа: 65 м2
  • Поверх: 6 / 10
  • ремонт
  • ЖК: Millennium
11.05.2026